Click on any image in images menu.
Menu
29 stycznia 2018

Choinka Noworoczna

28 stycznia w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali krótkie wystąpienia: tańce oraz skecze. Występy bardzo się spodobały przybyłym gościom. Po krótkiej chwili odpoczynku, kiedy uczniowie udali się na poczęstunek rozpoczęła się zabawa. Jednak najmłodsi szczególnie czekali na przybycie najważniejszej dla nich postaci - świętego Mikołaja. Wszystkie maluchy okazały się grzeczne w tym roku, dlatego otrzymali upragnione paczki, które sprawiły dzieciom mnóstwo radości. Gdy maluchy rozpakowywały prezenty nastąpiła dalsza część zabawy. Uczniowie tą uroczystością rozpoczęły ferie zimowe.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.