Click on any image in images menu.
Menu
28 października 2017

Twój rozsądek i rozwaga żyć bezpiecznie ci pomaga

Reprezentacja uczniów z naszej szkoły jeździła na konkurs i konferencję organizowaną przez KRUS oraz Zespół Szkół w Wyrykach. Uczniowie wykonali przedstawienie kukiełkowe na temat bezpiecznej pracy na wsi, pisali test wiedzy oraz wykonali album przedstawiający prawidłowe zachowania przy pracach na wsi. W międzyczasie odbywały się pokazy umiejętności funkcjonariuszy straży granicznej, służby więziennej i straży pożarnej. Po fascynujących pokazach odbyło się odczytanie wyników konkursu. Nasza drużyna zajęła po raz drugi I miejsce w konkursie organizowanym przez KRUS.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.